Varis Tedavisi Hasta Yorumları

profil resmi

Merve Lale Aydın

Uzun araştırmalar sonucu Doktor Okan Bey'e ulaştım. Varislerim vardı, ayrıntılı ve gayet anlaşılır bir şekilde hastalığın ne olduğunu,neler yapılması gerektiğini Okan Bey anlattı.Dopler ile kontrolü sonucunda ameliyat yapılması gerekiyor dedi,o an karar verdim ameliyat olmaya.Ameliyat oldum ,gayet rahat geçti sürecimiz, şuan iyileşme aşamasındayım, sonrasında kozmetik tedavimi yine kedisi yapacak.Doktor beyle bu sürece girecekseniz lütfen ben neden bu hastalığa sahibim demeyin,iyi ki Doktor Okan beyle bu tedaviyi oluyorum diye düşünün.Zaten kendisi ve ekibi ile tanışınca emin ellerde olduğunuzu göreceksiniz.Sürecin her aşamasında sizle en yüksek seviyede ilgilenen bir ekibi var ki,kendinizi hiç yalnız hissetmiyorsunuz, brdan da kendilerine çok çok teşekkür ediyorum.Duygu hanım,Sevgi hanım ,Büşra hanım ve Okan hocam hepinize sonsuz teşekkürler.

profil resmi

Ayşe Reyhan Genç

Merhaba 15 yıldır ağrısını çektiğim,doktor doktor gezip teşhis bile edilemeyen rahatsızlığıma Okan Bey ,ayakta renkli dopler ultrasonla damar haritamı çıkartarak venöz yetmezlik teşhisini koydu.Kapsamlı bir tedavi süreci belirledi. 1 hafta önce damarlarımı koruyarak ameliyatımı gerçekleştirdi.Operasyon öncesi yapılacakları adım adım anlattı bana öyle bir güven verdi ki ameliyata uçarak gittim.Ben böyle konforlu bir süreci görmedim hayatımda.Herşey ince ince düşünülmüş ayarlanmış.Ekibiyle müthiş bir çalışma içindeler,operasyon sonrası sabah aksam arayıp kontrol ettiler,moral verdiler,dikkat edilmesi gereken hususları tek tek anlattılar.Bugün kontrole gittiğimde çok ince düşünülmüş bir hediye de verdiler.Her defasında yok artık bu kadarı da olamaz derken daha da saşırdığım ,mutlu oldugum bir süreçti benim için.Buradan doktorum Okan Bey'e ve ekibine ayrı ayrı teşekkür ediyorum iyi ki sizi buldum tedavi olabildim umarım hayattaki tüm şansımı siz de kullanmamışımdır...

profil resmi

Songül Girengir

Okan hocamla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine, hocamızın web sitesini ve hasta yorumlarını incelemeye başladım. Köpükle varis tedavisi yaptıranlar yorumları ve kapalı varis ameliyatı olanların yorumları beni Okan hocamla tedaviye ikna etti. Sonra Adana'da bulunan Okan Dost kliniğine gittim. Okan hocamla karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Varis tedavisi öncesinde hangi yöntemin kullanılacağına ve varislerimin doğru tespiti için Renkli Doppler ultrasonu varislerimin tespiti yapıldı. Önce varis ameliyatı ve sonrasında daha küçük kılcal damarlar için kozmetik varis tedavisi uygulanacağını belirtti ve tedavi programını hemen oluşturduk. Uzun zamandır çözüm bulamadığım varislerimden Okan hocam sayesinde kurtuldum. Tedavinin üzerinden kısa bir zaman geçmesine rağmen bacaklarımda çok büyük iyileşmeler oldu. Kesinlikle varis tedavisi için başka doktora gitmenize gerek yok. Hocamızı birçok arkadaşıma önerdim ve tavsiye ediyorum. Ayrıca Sevgi hanım ve Duygu hanımın benimle ilgilenmeleri ve her aradığımda yanımda olmalarından çok memnunum kaldım.

profil resmi

Nurcan Erdemer

Okan hocamı ilk başta lazerle varis tedavisi olanların yorumlarını araştırırken web sitesine rastladım. Daha sonra Adana'da bulunan kliniğe gelmeye karar verdim. İyi ki gelmişim... Klinikte şikayetlerimi anlattım hocama, ardından kahvemizi içtikten sonra hemen en güzel muayene şeklinin ayakta ultrason olduğundan bahsedip varislerimi tespit etti. İç varis ameliyatı, ardından kozmetik varis tedavilerinin(Lazer tedavisi, Köpük tedavisi ve Skleroterapi tedavisi) uygulanması gerektiğini ve gerekçelerini anlattı. Süreçle ilgili çok anlaşılır bilgi verdi ki hemen tedaviyi kabul ettim. Hatta benim varislerim kılcal damar olduğu için uzun süreceğini ve sabır gerektiğini söylemişti hocam ilk başta üzülmüştüm devam edemeyeceğimi düşünmüştüm ama hocam ve ekibi o kadar samimi ilgili ve güler yüzlü olduğu için ben hep severek gittim geldim gerçekten bunu samimiyetimle söylüyorum Veee şuan iyi ki Okan hocama gelmişim diyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

profil resmi

Ömer Faruk yılmaz

Sevgili Okan hocam alanınızda bölgedeki gördüğüm en iyi varis tedavisi doktorusunuz. Keyifli, mizah dolu ve herşey den önemlisi güven veren birisiniz. İyiki sizi tanımışız. Herşey için teşekkür ederim.

profil resmi

Hülya Türkmen

Sayın doktorumuz Okan Dost hocama varis tedavisi konusunda çok teşekkür ederiz. İlgi ve alakasından dolayı kendisinden ve kadrosundan çok memnunuz. Hep şunu söylemişimdir varis tedavi de yıllar önce keşke ilk Okan hocamızla tanışsaydım. Çevre ve arkadaşlarım sorduğunda bu branşta benim için işin uzmanı Okan Dost demişimdir. Yıllardır bıkmadan usanmadan Güler yüzleriyle karşılayan ve varis tedavimi devam ettiren sayın Okan Dost hocama ve kadrosuna sonsuz teşekkür ederim. Varis tedavisi yorumları okurken lazerle varis tedavisi, köpükle varis tedavisi yaptıranların yorumları okurken daha doğru bir karar verdiğimi daha iyi anladım.

profil resmi

Sibel Ulu

Okan beye arkadaş tavsiyesi üzerine gittim. Okan beyin varis tedavisi hasta yorumları benim tedavi olmam için ciddi bir güven sağladı. Okan bey ve ekibinin ilgisi ve alakasından çok memnun kaldım. Varis tedavisi konusunda herkese tavsiye ediyorum.

profil resmi

Halil ŞENSOY

Tavsiye üzerine tanıştığımız Okan Beye sonsuz teşekkürler.Okan Bey üç ay önce eşime venöz yetmezlik ve varis ameliyatı yapmıştı. kapalı varis ameliyatı olanların yorumları beni tedavi olmama teşvik etti. Kendisi gayet memnun. Eşim bana örnek oldu. Aynı teşhis benim içinde konuldu ve sonuçta hiç düşünmeden ben de ameliyat oldum. Bir ay önce gerçekleşen venöz yetmezlik ve varis ameliyatım çok başarılı geçti. Yaşım 56 hayatımda ilk kez ameliyat oldum. Yüksek enerjili ve pozitif bir şekilde kendimi hazırladım ve kendimi doktoruma bıraktım. Tabii bu durumumun doktoruma, hemşiresine ve ameliyat ekibine pozitif yansıdığını düşünüyorum.Emin ellerde olduğum için hiç tereddüt etmedim. Çünkü ne yaptığını bilen işinin ehli bir doktor var sonuçta. Ameliyat sonrası uyarılara titizlikle uydum. Tabi mükafatını da aldım. Çok çabuk iyileşme sürecine girdim. Şikayetleri olanlar hiç vakit kaybetmeden Okan Beyi bulsunlar. O gerekeni yapacaktır. Bundan emin olabilirsiniz. Çünkü biz aynı ameliyatı olan eşim ve ben memnunuz. Bu arada kardeşim de Okan beye muayene oldu. Doktor onda bir problem görmedi. Okan Bey artık aile doktorumuz oldu. Umarım siz de memnun kalırsınız. Bu zamanda güvenebileceğiniz alanında uzman, işinin ehli bir doktor bulmak zor. Doktor Beyin kendisine ve hep yanımızda olduğunu hissettiren güler yüzlü, pozitif, moral motivasyonu yüksek sağlık ve eğitim ekibine ilgilerinden ve yaklaşımlarından sıcak kanlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Acıbadem Hastanesi anestezi doktoru, sağlık personeli ve görevli personeline de ilgi, alaka ve yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum. İyiki varsınız Okan Dost Doktorum.

profil resmi

Duygu Aydın

Bacaktaki baskıların ne olduğunu öğrenmek için 2021 Ağustos ayında doktorumuz Okan Beye başvuru yaptım. Damarımın 8 mm genişlediğini söyleyerek bunun için ameliyat gerektiğini söyledi yapılmazsa bacaktaki kılcal damaralarında çoğalıcağını belirtti.

Ben terettüt ettiğimi belirtmek istiyorum çünkü Almanyadan geldim ve Türkiyeye yeni yerleştim ve doktorlar konusunda terettütlerim vardı fakat Okan Bey ve Asistanı Duygu Hanım başta olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarını yaptıkları işten dolayı hepsine Teşekkür ediyorum.

Ameliyata girdiğim günden itibaren (02.12.2021) bugüne kadar ilgilerini ve alakalarını yaptıkları işi takip etmeyi kesmeden sürekli ilgilenmeyi eksik etmediler.

AMELİYAT SONRASI DAHİL Profesyonel bir şekilde ekiplerini yönetiyorlar ve geçirdiğim bu operasyonda hiçbir şekilde ne ameliyatta ne ameliyattan sonra ağrım sızım ve acım olmadı hiç operasyon geçirmemiş gibiydim. Ameliyattan 2.5 saat sonra yürümeye başladım ve iyikide bu ekiple bu operasyona güvenerek girmişim.

Hepsine tek tek teşekkür ediyorum yaptıkları işi profosyonel bir şekilde tam zamanlı çalışıyorlar ve yapıyorlar hiç bir terettüt etmeden sorunlarınızı Okan Bey ve ekibiyle paylaşa bilirsiniz.

Bu kadar memmnun kalacağımı açıkcası düşünmüyordum hepsine saygılar.

profil resmi

Seda Muşoğlu

Öncelikle Okan Hocama çok teşekkür ediyorum, varis tedavisi için bir çok doktora gittim ve sadece görüntü bozukluğu olduğunu damarlarda bir sıkıntı olmadığını söylemişlerdi ancak görüntü bozukluğundan ziyade yaşam kalitem düşmeye başladı ve daha önce varis tedavisi olmuş birinin tavsiyesiyle Okan hocamla tanıştım gerçekten Türkiye’de tek doktor diyebilirim, alanında bu kadar iyi bir doktor olduğunu sanmıyorum aynı zamanda ekibine de çok teşekkür ediyorum.

profil resmi

İpek Aktürk Deveci

Yaklaşık 20 gün önce Okan bey ve ekibiyle tanıştım, muayenesi açıklamaları o kadar samimi, içten ve açıklayıcıydı ki kafamda hiç bir soru işareti kalmadı.Tatilde ameliyat bile oldum aynı gün taburcu ettiler. Ameliyatım ve sonraki süreçte sürekli ilgilendiler ve ilgilenmeye devam ediyorlar. İyiki sizinle tanışmışım emekleriniz için çok teşekkür ederim.

profil resmi

Nilay TUĞGÜM

Merhabalar Dr. Okan beyi uzun araştırmalarım sonucu ve kendi doktorumun da tavsiyesi üzerine buldum. Yıllardır bacaklarımda sürekli ağrı ve şişkin varisler vardı. Bypass işlemi durumunda yedek damarlarımın korunmasının önemini bildiğim için çok korkuyordum ki Okan bey ilk muayenede bile bu konuda en ufak bir şüphe bırakmadı. Ameliyat olmamı önerdi hiç düşünmeden kabul ettim. Ayrıca müthiş bir ekibi var. Ameliyat öncesi ve sonrasında yapılması gerekenleri detaylıca anlatmakla kalmayıp eğitim veriliyor. Ameliyat sonrasında günde 2 defa arayıp soruluyor durumunuz ile ilgileniliyor. Ameliyat olalı 12 gün oldu tedavi sürecim devam ediyor. Beslenme alışkanlıklarınızdan gece yatarken ayaklarınızın pozisyonuna kadar ilgileniyorlar. Ayrıca gece yatarken ayaklarınızı yüksekte tutma çözümüne bayıldım. Varis şikayetiniz varsa mutlaka Okan beye gitmelisiniz. Öncelikle doktorum Okan beye, sabırlı ve güler yüzlü ekibine her şey için çok teşekkür ederim.

profil resmi

Nazlı YILDIRIM

Yurt dışında yaşamaktayım. Sayın Dr Okan Dost hocamla ablam sayesinde tanıştım. Ablam defalarca varis ameliyatı olmasına rağmen şikayetleri devam etti. Üç yıl önce Okan hocanın yaptığı ameliyat ve beraberinde Köpük Varis Tedavisi ve Lazerle Varis Tedavisi sonunda yıllardır yaşadığı varis ağrılarından kurtuldu ayrıca kozmetik olarakta inanılmaz sonuç elde etti. Ablam Dr. Okan hocaya o kadar güveniyor ki ben gözlerim kapalı gittim. Okan hoca muayene sonrası beni çok detaylı bir şekilde varis ve varis tedavisi konusunda bilgilendirdi. Spinal anestezi ile geçen ameliyat sonrası Okan hocanın ekibinden Duygu hanım beni detaylı bir şekilde varis ameliyatım sonrasında yapılacaklar konusunda bilgilendirdi. Ameliyatım henüz yeni yapıldığı için tedavim sürmekte şu ana kadar her şey yolunda. Öncelikle Dr Okan Dost hocama ve olağan üstü öz verili çalışan harika ekibine binlerce kez teşekkür ederim. Ablama, beni Okan hocanın sihirli ellerine teslim ettiği için çok teşekkür ederim.

profil resmi

Ramazan UĞUR

Adım Ramazan, yaşım 28 yaklaşık 2 yıldır ayağımdaki varislerle ve ağrılarla mücadele ediyorum. Bu süreçte farklı doktorlar farklı tedaviler ile sorunlarımı çözmeye çalıştım. Fakat bugüne kadar herhangi bir çözüme ulaşamadım ve çektiğim ağrılar cabasıydı. Evliyim bir kızım var ve eşime vakit ayıramaz oldum taki Dr. Okan Dost ve ekibi ile tanışana kadar. Her konuda bana çok yardımcı oldular. Ameliyat ve Ameliyat sonrası benimle çok ilgilendiler ve bu bana çok iyi geldi. Şuan gayet iyiyim ve spora başladım. Daha önceki doktorum ayağımın kesilebileceğini söyledi buna rağmen ben şuan koşabiliyorum bu Okan hocam ve ekibi sayesinde, duygu hanımı unutmamak gerek, tedavim devam etmekte. Bir kez daha minnettarım, her şey için teşekkür ederim 🙏🏻🥰🥰🥰

profil resmi

Medine ŞEN

Yoğun Varis ağrısı üzerine gittiğim Dr.Okan Dost daha önceden başka bir yerde varis tedavisi görüp ama hiç bir şekilde ağrılarımın geçmediği şikayetiyle ve varis tedavisi olanların hasta yorumları okuyup gittiğim doktorumdan gördüğüm ilgi alaka ve muhteşem tedavi sayesinde artık harika hissediyorum hiç bir sıkıntım kalmamasıyla birlikte sürekli takip ve kontrolle ilgileniyorlar alanının en iyisi rahatlıkla diyebilerim Dr Okan Dost ve ekibine çok teşekkür ederim.

profil resmi

Şemsi HAN

Varis tedavisinde tek kelimeyle doktorum Okan bey alanında en iyisi diyebilirim. Sonsuz teşekkür ediyorum Okan Dost hocama beni sağlığıma kavuşturduğu için. Ne kadar övsem azdır mükemmel bir doktor gerçektende.

profil resmi

Meryem Burcu ACAR

Öncelikle merhaba doktor Okan Dost'u çok çaresizken araştırmalarım sonucu buldum😇 benim bacaklarımda ileri derecede varis problemim vardı. Birkaç doktor gezmişliğim var bu araştırmalar sonucunda çok büyük bir şans olarak gördüğüm Doktorum Okan Dost'u tanıdım bana varis hastalığının benim vücudumla alakalı sorunun tam anlamıyla ne olduğunu Okan beyden öğrendim o kadar bilgili ve net bir şekilde beni aydınlattı ki muayene olduğum andan itibaren varis tedavisi ameliyatı olmanın hayalini kurdum geçtiğimiz hafta Çarşamba günü varis ameliyatı operasyonum gerçekleşti o kadar güzel ve rahat bir operasyondu ki gerçekten sonsuz teşekkürler. Ameliyat sonrasında beni Okan Dostun Halkla İlişkiler Uzmanı Duygu hanım ziyaret etti ameliyatımın nasıl geçtiği ve operasyon sonrası yapmam ve dikkat etmem gereken tüm detayları o kadar güzel ve hazırladığı sunumla net ve akılda kalıcak şekilde bilgilendirdi ki burdan tekrar tekrar teşekkür ediyorum.Ameliyat sonrası sürecimde evde aklıma takılan her konuda aradığımda direk ulaştım , çok hızlı dönüşleriyle beni çok memnun ettiler çok mutlu geçirdiğim bir süreçti .Başta Doktorum Okan Dost ve emeği geçen tüm ekibine sonsuz teşekkürler eğer bir varis probleminiz varsa tek danışmanız gereken ve en doğru adresin Okan Dost olduğunu belirtmek isterim.

profil resmi

Zeliha YILMAZ

Hocamı arkadaş tavsiyesiyle araştırdım ve randevu aldım muayene esnasında aydınlatıcı bilgileri varisi hiç bilmediğimi bana gösterdi. İlerlemiş boyutta ki varislerime yedek damarları koruyarak yapacağı ameliyatı önerdi. Ameliyat olalı 1.5 ay oldu. Ayrıca yüzdeki kılcal damar tedavisi yaptıranlar yorumları okumak için araştırma yaparken yine Okan hocam ile bu konuda bilgi alma fırsatım oldu.

profil resmi

Fazilet SONKIN

10 yıl süren ağrılı, yanmalı ve sanki kum torbası ile geziyormuş hissi veren özellikle sol bacağımda yaşadığım sıkıntılı süreçten sonra kılcal damar tedavisi yaptıranlar şeklinde internette araştırma yaparken Okan hocayla tanıştım. Tabi bu süreçte lazer tedavisi, sülük tedavisi gibi aklınıza ne gelirse yaptırdım hiç biri çözüm olmadı. Okan hocam işi işini çok önemseyen konuya çok hakim bir doktor. Muayenem yaklaşık 1 saat sürdü sonrasında 4 saat süren detaylı br ameliyat yapıldı. Aynı gün yürüyerek evime döndüm. Daha br hafta geçmesine rağmen doluluk hissi veya ağrı yok. Sonrasıda rahat geçti her şey için kendisine ve güler yüzlü ekibine teşekkür ederim.

profil resmi

Merve AYDOĞAN

Merhabalar, Okan beyi internetteki varis ameliyatı sonrası hasta yorumları ve uzun araştırmalar sonucu buldum. Bacaklarımda ki şişkinlik ve huzursuz bacak sendromu şikayeti ile kendisine gittim. Muayene esnasında varislerin neden oluştuğuna dair detaylı bilgi verdi ve Renkli Doppler Ultrasonografi ile bacaklarımın damar ve kapakçık durumuna baktı. Yedek by-pass damarları koruyarak yapacağı varis ameliyatını önerdi. Yaklaşık 10 gün önce ameliyat oldum ve ameliyatım gayet başarılı geçti. Varis ameliyatı sonrasında Duygu hanım yapmam gerekenleri her zamanki güler yüzü ve ilgili tavrı ile anlattı. Kendisiyle bu süreçte sürekli iletişim halindeydik. 1 hafta sonra ise kontrol muayenemde ameliyat sonrası yapmam gerekenleri Duygu hanım sunum yaparak beni bilgilendirdi. Varis ameliyatından sonraki süreci gayet rahat bir şekilde geçirdim. Şu an bacaklarımda hiç bir ağrı sızı yok. Başta ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren, varislerimden ve ödemlerimden kurtulmamı sağlayan doktorum Okan Dost’a ve bu süreçte benimle sürekli ilgilenen, desteğini eksik etmeyen Duygu hanıma sonsuz teşekkürler.

profil resmi

Hatice YAZGAN

Senelerdir süren varis rahatsızlığım ve bacak ağrılarım vardı. Daha önce başka bir yerde köpük varis tedavisi olmuştum ama hiçbir fayda görmedim ve iz kaldı. Okan hocaya bir doktor tavsiyesiyle gittim ve operasyonumu yeni oldum başta ilgisi alakası hastalığımla ilgili verdiği bilgilerle beni çok aydınlattı çok memnun kaldım. Ekibi ve Duygu hanımda gerek ilgisiyle gerek güler yüzüyle çok yardımcı oldu. Lazerle varis tedavim ve köpük varis tedavim sürmekte inşallah hepsi geçecek. Ayrıca rozasea lazer tedavisi yaptıranlar ve yorumları okuduktan sonra gül hastalığı konusunda da hocamızı öneriyorum.

profil resmi

Pınar SAYKI

Varis çorabı kullananlar yorumları araştırken karşılaştığım Okan hocama teşekkür ediyorum. Stressiz, panik olmadan, gönül rahatlığı ile başarılı bir varis ameliyatı operasyonu geçirdim. Öncesinde de sonrasında da muazzam ilgili ve bilgilendirici bir süreç oldu.Hem Okan bey eşsiz bir hekim hem de ekibi şahane bir ekip ve de son derece bilgili ve aydınlatıcılar. Güleryüzlü ve yüksek hizmet kalitesi sunuyorlar ayrıca işlerinde ki uzmanlıkları çok net bir şekilde ortada 😊. Son derece memnun kaldım. Asla başka bir hekimle vakit kaybetmeyin derim. Hem Okan hocaya hem de ekibine tek tek teşekkür ediyorum.

varis tedavisi whatsapp hattı