sağlık ikonu
okan dost
çember icon
Varis Tedavisi ve Op. Dr. Okan Dost Hakkında

Op. Dr. Okan Dost Kimdir?

1973 Adana doğumlu olup ilk ,orta ve lise eğitimini Adana’da tamamladıktan sonra 1990 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başladı.

1996 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden tıp doktoru olarak mezun olup 1997 yılında Çukurova Üniversitesi Kalp ve Damar Cerrahisi ana bilim dalında uzmanlık eğitimine başladı. 2003 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü’nde uzmanlık eğitimini tamamladı.

2003 yılından beri Adana ve Mersin’de devlet ve özel sektör olmak üzere birçok klinikte Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapmış olup 2007 yılından itibaren çalışmalarını Damar Hastalıkları ve Varis Tedavisi üzerine yoğunlaştırdı.

2012 yılından itibaren özellikle varis tedavisi ve varis hastalıkları üzerine Adana’da kendi kliniğinde çalışmalarına devam etmektedir.

Damar ve Varis Tedavileri ve Varis Hastalıkları konusunda uzmanlık eğitimi dışında bilgi ve tecrübesini arttırmak adına ileri sertifikasyon programlarına katılarak modern tanı ve tedavi yöntemlerini takip etmiştir. Bu konuda kendi geliştirdiği, Damar Cerrahisi çevrelerince de kabul ve takdir gören tanı ve tedavi yöntemleri mevcuttur.

hemşire ikonu
Op. Dr. Okan Dost Çalışma Ekibimiz

Ekibimizle Tanışın

yatay çizgi ikonu
Caner GÖZÜTOK İdari Direktör +

Caner GÖZÜTOK

İdari Direktör
Duygu KUŞÇU Halkla İlişkiler Uzm. +

Duygu KUŞÇU

Halkla İlişkiler Uzm.
Sevgi ÖZAS Hemşire +

Sevgi ÖZAS

Hemşire
Serap İnce Yönetici Asistanı +

Serap İnce

Yönetici Asistanı
Betül Oflaz Yardımcı Personel +

Betül Oflaz

Yardımcı Personel
Büşra Yıldırım Hemşire +

Büşra Yıldırım

Hemşire