Yüzdeki Kılcal Damar Tedavisi

Yüzdeki kılcal damar tedavisi nasıl yapılır? Yüzdeki Kılcal Damar Sorunlarının Sebepleri Nelerdir? Bölgede oluşan pembelik ve kızarıklık, mor, mavi yada kırmızı renkte deri yüzeyinde meydana gelen oluşumlar, bizim bir Kalp Damar Cerrahına görünmemiz gerektiğini gösterir. Yine yaş, meslek, kilo ve cinsiyete bağlı olarak değişmekle birlikte, Ciltte hassasiyet, aşırı güneşe maruz kalma, rozasea hastalığı, metabolik ve romatizmal rahatsızlıklar, kortizonlu kremler, alkol, genetik hastalıklar sebepler arasındadır. Yüzdeki kılcal damar tedavisi doğal yöntemler uygulayarak giderilemeyebilir. Bu sebeple bir doktora başvurmanızda fayda vardır. Yüzdeki kılcal damar tedavisi için hangi bölüme gidilir? Yüz kılcal varis tedavisi için kalp ve damar cerrahisi uzmanı tarafından tedavi edilmektedir. Ayrıca lazerle yüzdeki kılcal damar tedavisi yapılabilmektedir. Yüzdeki kılcal damar tedavisi için krem önerisi almak için yüzünüzdeki kılcal damarların varis olup olmadığının teşhisi için bir doktor tarafından muayene olunması gerekir. Yüzdeki kılcal damar tedavisi fiyatları uygulanacak tedavi yöntemine göre değişiklik gösterebilir.

Yüzdeki Kılcal Damar Tedavisi

Tedavi Sürecinde Rahatlamak İçin Ne Yapmalıyım?

Tedavinizi yöneten doktor size gerekli reçeteyi verecektir, ama güneşe çok maruz kalmamak, doktor gözetiminde koruyucu kozmetik ürünler kullanmak ve soğuk su kompres uygulaması yapmak sizi bu süreçte rahatlatacak eylemlerdir. Yüzdeki varis tedavisi diğer vucut bölgesindeki tedavi yönteminleri gibi çeşitlilik göstermektedir.

Yüzdeki Kılcal Damar Problemlerin Tedavisi Bacak Varisinin Tedavisi İle Aynı Mıdır?

Yüzde ki kılcal damarların tedavisi bacaklarda ki kılcal damarların tedavisinden daha kolaydır. Günümüzde FDA onaylı yüksek teknoloji lazer cihazlarının gelişmesi ile birlikte bir veya iki seans lazer uygulaması ile  yüz kılcalları başka bir metoda gerek kalmaksızın tamamen yok edilebilmektedir. Yüzdeki kılcal damar tedavisi fiyatları için doktorunuzdan randevu alabilirsiniz.


Tabi ki doğru ellerde, doğru metod ve cihazlarla…

varis tedavisi whatsapp hattı